​Použite jablčný ocot na liečbu artritídy a bolesti kĺbov – úžasný domáci recept!Artritída môže postihnúť rôzne časti tela a výsledkom môže byť silná bolesť. Bolesti kĺbov sú bežným stavom, ktorý môže byť slabý, no aj vážny. Tohto druhu bolesti sa môžete zbaviť s poriadnym odpočinkom a správnou liečbou, no niekedy je príliš neznesiteľná.

Určite ste už skúsili mnoho tabletiek proti bolesti s nádejou, že vám pomôžu, no neúspešne. Prírodné liečivá sú efektívnejšie a sú založené na zdravých prísadách, čo vedie k zdravej liečbe. Tieto prírodné liečivá obsahujú jablčný ocot (ACV), ktorý je veľmi zdravou ingredienciou.

ACV je veľmi efektívny proti bolesti kĺbov, no tiež pri prečisťovaní tela od toxínov a pravidelné používanie sa vám rozhodne oplatí.

Môžete tak pitím jablčného octu predchádzať artritídu.

Príprava:Zmiešajte 1-3 lyžice jablčného octu s 250 ml vody či čerešňovým džúsom. Túto zmes vypite vždy pred jedlom.

Kokosový olej a jablčný ocotAk chcete ešte lepšie výsledky, zmiešajte 2 lyžice jablčného octu a 1 lyžicu kokosového oleja. Túto zmes natrite na postihnuté miesto a výsledky sa dostavia po krátkom čase.

Kúpeľ v jablčnom octe


Môžete si pripraviť kúpeľ pre vaše nohy s pomocou jablčného octu. Zmiešajte 6 hrnčekov vody s trochou jablčného octu a ponorte do zmesi chodidlá. No ak bolesť cítite v krku či inej časti tela, jednoducho do tekutiny namočte bavlnený uterák a priložte si ho na krk či bolestivé miesto.♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦


Popular Today
Zbaviť nikotínu v tele
Read more
HUBA NOHA - AKO LIEČBA!!!
Read more
Domáce opravné prostriedky pre svalové bolesti
Read more
Ako sa zbaviť kŕčových žíl: 10 prírodných liekov
Read more
Jednoduché recepty smoothie a živá strava
Read more
Horoskop 2017
Read more
Tipy ako zvýšiť veľkosť
Read more
Prírodná kozmetika
Read more

Never Miss A Post!